Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Vánoce a zima v Krkonoších

Název zařízeníBiofarma Pod Hájkem
Ubytovací kapacita20 osob
Druh ubytováníFarmy a statky
Turistický regionKrkonoše
ObecHorní Branná
Adresa117
PSČ, ZIP apod.512 36
Umístěnína okraji obce

Možnosti pro děti: V zimě je pro děti připraven stolní fotbal a ruské kuželky. S rodiči mohou využít služeb wellness (vířivka, sauna, sprcha, odpočívárna).

Možnosti sportovního vyžití: V zimě jsou v těsném okolí chalupy udržované lyžařské stopy, 500 m od chalupy je kluziště. Nejbližší lyžařská střediska jsou v Hrabačově (Hraběnka) 5 km, Herlíkovice (5 km).
K dispozici je samostatné wellness, které si mohou klienti celé pronajmout. Cena za pronájem je 500 Kč/ hod. a je bez ohledu na počet osob. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme minimálně 2 osoby. wellness sestává z vířivky, infrasauny, sprchy a odpočívárny.

Cena:

neuvedeno

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis:

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a městem Vrchlabí.

Pro větší skupiny nabízíme pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.

Pro menší skupinky nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v Penzionu Pod Hájkem. Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. V Penzionu Pod Hájkem poskytujeme ubytování s polopenzí (snídaně + večeře).

V přízemí Penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z Penzionu, ale i hostů z Chaty Pod Hájkem. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muží ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.

Oblast inzerce:

Semily

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

10871074

Počet zhlédnutí:

29 957x

Zhlédnutí detailu:

952x

Galerie TOP inzerátů - Ubytování v ČR

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 239 inzerátů