Kategorie
Home Ubytování Ubytování v ČR Luhačovice pronájem chaty

Luhačovice pronájem chaty

Luhačovice
3. 6. 2021 - 10:29
12 000 Kč
Prodávající
mil.baum

Popis


Chata se nachází v Bílých Karpatech 3 km od centra lázeňského města Luhačovice v části Pozlovice Přehrada. Zděná chata s plastovými okny a plným vybavením se nachází na pozemku, který umožňuje jedno kryté parkovací místo a cca 2 nekryté, vyžití míčových her a jiných dětských radovánek - vč. houpačky přímo v lesní oblasti, obklopená krásnou krajinou, s příjemným venkovním posezením u ohniště.
Ubytování na chatě
V prvním patře chata poskytuje ubytování pro 6 osob ve třech dvoulůžkových ložnicích. V přízemi je plně vybavená kuchyň, obývák s krbem, WC a soc. zařízení se sprchovým koutem. Povlečeni je vždy nachystáno a je zahrnuto v ceně.
Doprava, parkování: Dostupnost autem, parkování 1x v garáži a na pozemku chaty cca 2 auta, MHD (zastávka 300m), vlak 3km
Vybavení chaty
Kuchyň je plně vybavena (lednice, mrazák, sporák, el. konvice, mikrovlnka), obývací pokoj je vybaven velkou sedací soupravou, krbem, satelitní digitální televize v HD kvalitě - Skylink. Pokoje jsou vybaveny standartně pro nocleh.
Výlety, atrakce, zábava
V blízkosti potok s pstruhy, 300m zastávka MHD, nejbližší obchod 2 km Dolní Lhota, veškeré kulturní a sportovní vyžití - golf, tenis, minigolf, koupání, bazény, lázeňské procedury, kolonáda ve městě Luhačovice vzdálenost 3 km, Luhačovická přehrada - ráj rybářů - 700 m s lesní stezkou od chaty. Aquapark 12km Uh. Brod, projížďky na koních Pozlovice, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, zámek Vizovice, Jelínek Vizovice, zámek Bojkovice, koupaliště s toboganem přímo na přehradě.
Možno objednat chatu pouze na celotýdenní pobyty. V ceně jsou zahrnuty veškeré energie, povlečení na 6 lůžek a závěrečný úklid. Chatu je možno objednat od května do září (květen, červen a září sleva 2000,-Kč).
Cena za celý týden 12 000,- Kč
Cena za dva týdny 20 000,- Kč.

Parametry

Druh ubytovacího zařízení
Chaty
Umístění v rámci obce
jiný druh umístění
Město, obec
Luhačovice
Celková kapacita zařízení (osob)
6

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

Parkování u objektu
Dětské hřiště apod.
Krb
Venkovní ohniště
Balkón / předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Luhačovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
50397036339408003245
12 000 Kč
Prodávající
mil.baum

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!