Koupele na duši zdarma pro všechny naše hosty

Název zařízeníChalupy Libošovice
Ubytovací kapacita18 osob
Druh ubytováníChalupy
Turistický regionČeský ráj a okolí
ObecLibošovice
Adresaprůjezd zakázán 9

Možnosti pro děti: dětský koutek

Možnosti sportovního vyžití: stolní tenis

Cena:

neuvedeno

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis:

Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli. Koupele na duši - Místo, kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška..

Jsme první v Českém ráji, kteří Vám přinášejí jedinečný zážitek - Koupací sud pro 6 osob.

Dopřejte svým přátelům, rodinným příslušníkům nebo zaměstnancům Vaší firmy zážitek, na který nezapomenou.. koupání v dřevěném sudu, relax, výlety do okolí, vesnické ubytování uprostřed krásné přírody.

Máte firmu a plánujete pro své zaměstnance a nebo zákazníky překvapení v podobě příjemného spestření volného času? S Koupacím sudem se určitě nesetkali.Vezměte Vaše děti na krásný víkend a nebo delší pobyt. Koupací sud, výlety, krásnou přírodu si zamilují nejen oni. Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i jednotlivci, společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38 - 42° C. Koupací sud NEREZ byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness. Nezáleží na počasí. Může být nepředstavitelně špatně a Vy se můžete koupat.U NÁS SEZÓNA NEKONČÍ! Jestli uvažujete, že využijete možnost koupání v sudu během Vašeho pobytu, dejte nám tuto skutečnost vědět předem. Napustíme, nebo i vytopíme před Vaším příjezdem..

Podrobně na www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Oblast inzerce:

Jičín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10238273

Počet zhlédnutí:

419 448x

Zhlédnutí detailu:

7 408x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 787 inzerátů