Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Apartmány Čubrić, Pirovac, Chorvatsko, léto 2016

Název zařízeníApartmány Čubrić, PIROVAC
Druh ubytováníApartmány
Geograf. oblastEvropa
StátChorvatsko
RegionŠibenik
ObecPirovac
AdresaMecanovo 34
PSČ, ZIP apod.22213
Umístěnív centru obce

Cena:

800 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis:

Léto 2016:

Apartmány Čubrić se nacházejí v obci Pirovac, v blízkosti pláže a centra města. Jde o apartmány, které jsou nové a plně vybavené vším co potřebujete pro pohodlný pobyt a letní dovolenou. Hosté mohou využít venkovní sprchu před domem, velký gril, dětské hřiště ve dvoře a parkovací místo.

Die Ferienwohnungen Cubric in Pirovac sind optimal geeignet und perfekt ausgestattet für Ihren Urlaub am Meer in Kroatien. Die Ferienwohnungen bieten alles, was Sie im Urlaub brauchen. 25 Jahre Erfahrung im Tourismus!

Cubric Wohnungen befinden sich in Pirovac und sind nur 150 Meter vom Strand (Kiesstrand mit Sandteile - gut für Kinder!) und der Innenstadt entfernt.

Das Haus besteht aus 4 Wohnungen (Studio, 2 +2, 4 +1 und 5 +1), die neue und komplett mit allem, was Sie für einen komfortablen und erholsamen Aufenthalt ausgestattet sind. Die Hausgäste haben Zugang zu einem großen Garten mit Kinderspielplatz, Grillplatz und Parkplatz.

Die Preise der Ferienwohnungen in der 7. und 8. Monat:

Studio: 40 EUR / Tag

Wohnung 2 + 2: 50 EUR / Tag

Wohnung 4 + 1: 60 Eur / Tag

wohnung 5 + 1: 70 Eur / Tag

Für 6 und 9 Monat Wohnung Preise um 5 Euro / Tag reduziert.

AKTION: Fronleichnam in May 2016

Preise um 10 Euro / Tag reduziert!!!

Check in: 12 h ; Check out: 9h

Nicht enthalten ist die Kurtaxe. Diese beträgt 50 Cent/Tag für Jugendliche und 1€/Tag für Erwachsene.

Herzlich willkommen, Family Cubric!

Pirovac je turistické letovisko cca 20 km severozápadně od Šibeniku. Ještě jako obec se původně nazývala Zloselo (Zlá vesnice), ale od r. 1921 je přejmenována. Pirovac má úrodné okolí, pěstuje se hlavně vinná réva a olivy. První historické zmínky sahají do konce 13. stol. Na obranu proti Turkům byla v 16. století postavena pevnost s hradbami, přesto však bylo dvakrát dobyto a jeho obyvatelé se museli uchýlit na ostrov Murter. Z historických památek se dochovaly zbytky hradeb ze 16. stol. Dominantní je zbarokizovaný farní renesanční kostel sv. Jiří (Sveti Juraj) se zvonicí z 15. a 18. stol. Na místním hřbitově, v kapli rodiny Vrančić - Draganić se nachází zajímavý gotický sarkofág s reliéfem z poloviny 15. stol. Na ostrůvku Sv. Stjepan či Sustipanac jsou k vidění zříceniny františkánského kláštera ze začátku 16. stol. Dneska je Pirovac moderní turistické letovisko s kavárnami a restauracemi.

Inzerent:Zeljko Cubric
Telefon:+385989332539
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Karlovarský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11543036

Počet zhlédnutí:

16 660x

Zhlédnutí detailu:

434x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 781 inzerátů