11.10.2020 16:16   |  Nabídka / Prodám   |  Ubytování v ČR   |   V ČR podle krajů   |   Jihočeský kraj
Název zařízení
Ubytování České Budějovice
Ubytovací kapacita
25 osob
Druh ubytování
Penziony
Turistický region
Třeboňská a Budějovická pánev
Obec
České Budějovice
Adresa
Školní 8
PSČ, ZIP apod.
37010
Umístění
Možnosti sportovního vyžití
Ubytování České Budějovice v rámci dovolené doporučuje cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí Jižní Čechy, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.
Cena: 400 Kč
Popis:

Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Hotelové ubytování vhodné pro každého kdo hledá nejlevnější pobyt a kvalitní ubytovací služby, přibližující se ceně ubytovny v Českých Budějovicích.


Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké, apartmán i pokoje jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou.
Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penzion České Budějovice lze využít pro krátkodobé či dlouhodobé levné ubytování.
Ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější a ubytovací zařízení lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době dovolených, proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučujeme, zajistit si rezervaci penzionu s větším časovým předstihem.

sipka dolu

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

možnost domácích zvířat
parkování u objektu
internet
vlastní WC na pokoji
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jaroslav Srba
Telefon: 387 314 949
MSN: 721589838
Odkaz: https://www.ubytovani-cbudejovice…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15084068
Počet zhlédnutí:
3 482x
Zhlédnutí detailu:
322x