11.10.2020 16:12   |  Nabídka / Prodám   |  Ubytování v ČR   |   V ČR podle krajů   |   Jihočeský kraj
Název zařízení
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Ubytovací kapacita
20 osob
Druh ubytování
Penziony
Turistický region
Třeboňská a Budějovická pánev
Obec
České Budějovice
Adresa
Školní 8
PSČ, ZIP apod.
37010
Umístění
Možnosti sportovního vyžití
Ubytování Minor České Budějovice může být v době Vaší dovolené skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. V penzionu si užijete pohodu a relaxaci během dovolené v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.
Cena: 400 Kč
Popis:

Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Ubytování pro dovolenou na Jihu Čech, služební pracovní cesty do Českých Budějovic včetně pracovních skupin.

Levné ubytování České Budějovice se snídaní, nedaleko centra a výstaviště a patří mezi nejlevnější a přitom kvalitní penziony a apartmány v Jižních Čechách. Ceny za pobyt se přibližují ceně ubytovny v Českých Budějovicích. Snadné parkování před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.

Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování, které se řadí mezi nejlepší ve městě České Budějovice a okolí, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Ubytovací zařízení poskytuje kvalitní služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý penzion je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Penzion Minor České Budějovice má všechny pokoje včetně apartmánu komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, chladničkou a wi-fi internetovým připojením. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

PROTIINFEKČNÍ OPATŘENÍ.
Aby bylo Vaše ubytování v penzionu Minor České Budějovice co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu ubytování České Budějovice jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady penzionu. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Jedná se o zdravotně bezpečné ubytování v Českých Budějovicích a okolí - každý pokoj má samostatný vstup přímo ze zahrady penzionu. Nesdílíte s nikým společné ubytovací prostory, a tudíž se s nikým nepotkáváte v uzavřeném prostoru.

sipka dolu

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

možnost domácích zvířat
parkování u objektu
internet
vlastní WC na pokoji
možnost stravování
restaurace
kongresy a prezentace
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jaroslav Srba
Telefon: 387 314 949
Odkaz: https://www.penzionminor.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
8765187
Počet zhlédnutí:
156 417x
Zhlédnutí detailu:
3 049x