Ubytování v chatečce u rozdováděné veverky Vranovská přehrad

Název zařízeníChatečka u rozdováděné veverky
Ubytovací kapacita5 osob
Druh ubytováníChaty
Turistický regionPodyjí
ObecOslnovice
AdresaChmelnice 208

Možnosti sportovního vyžití: Vranovsko je tradiční rekreační oblast s příjemně teplou vodou a nesčetnými romantickými zákoutími. Blízkost NP Podyjí dává jedinečnou šanci rozšířit program Vaší dovolené o cyklovýlety a procházky okouzlující přírodou. Na dosah jsou i památky – Státní zámek Vranov nad Dyjí , Hrad Bítov a řada dalších pamětihodností.

Cena:

160 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis:

Chatečka pro 4-5 osob se nachází v klidném prostředí v chatové rekreační osadě Chmelnice jen 100 metrů od pláže Vranovské přehrady. V docházkové vzdálenosti 100m jsou restaurace, kde se konají pravidelně (asi 3x týdně) zábavy a večery s hudbou. Je to velmi účelně vybavený objekt pro strávení příjemné letní rodinné dovolené. Nachází se na samostatném uzavřeném pozemku v sousedství větší Chaty na Vranovské přehradě.

Chatečka je plně a nadstandartně zařízená kuchyňskou linkou s pitnou vodou vč. nádobí, lednice s mrazáčkem, dvojvařiče, mikrovlnky a varné konvice, bar. TV, internet, skříň, sedačka, stoleček, postel a spací patro pro 4 osoby.

Novinka: Wi-fi internet v chatečce zdarma!

Místnost se sprchovým koutem a splachovacím WC je umístěna zvlášť ze zadní strany. Před chatečkou je venkovní stolek s židličkami. V těsné blízkosti chatečky je soukromé volejbalové hřiště, které je Vám stejně jako loďka u vody volně k dispozici společně s ubytovanými ve velké chatě. Parkovat můžete volně u silnice asi 30 metrů od chatečky.

Oblast inzerce:

Znojmo

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3516633

Počet zhlédnutí:

129 908x

Zhlédnutí detailu:

4 204x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 635 inzerátů