15.09.2019 05:40   |  Nabídka / Prodám   |  Ubytování v ČR   |   V ČR podle krajů   |   Královéhradecký kraj
Název zařízení
Penzion Na Staré Škole
Ubytovací kapacita
39 osob
Druh ubytování
Penziony
Turistický region
Obec
Polom pošta Sedloňov
Adresa
Polom 106
PSČ, ZIP apod.
51791
Umístění
jiný druh umístění
Možnosti pro děti
Ve ski arealu Olešnice kompletní zázemí včetně půjčovny lyžařského vybavení ,Soptík a školičky s instruktory, na penzionu k dispozici stolní tenis ,fotbálek,dětský kulečník, a jiné.
Možnosti sportovního vyžití
Lanový park Deštné – sjezd na lanovkách 80m, půjčovna koloběžek, čtyřkolek, tříkolek, terréních bruslí, horských kol, umělá stěna, rybaření. Aquapark Kudowa Zdroj PL (www.besen.eurograf.pl), 90m tobogán, vyřivky a slaná mořská voda celoroční provoz 8km, Dinosaurpark v Karlově (www.park.dinozaury.pl), Szcelienec Wielki (Hejšovina), Bludné skály (www.skalnimesta.cz), Skiareály Olešnice (sjezdovka cca 400m), Sedloňov, Deštné, Šerlich, skiareál Zielenec PL, Rychnov nad Kněžnou – barokní zámek 16.století, zámecký kostel Nejsvětější Trojice a muzeum hraček. Opočno – barokní zámek 15.století s parkem a oborou. Náchod – Muzeum kočárků panenek a patentních listin Evropská rarita, a barokní zámek 16. stol. – z hradu 1270. Nové Město nad Metují barokní zámek 16. stol., letiště pro aerotaxi, parašutismus, přírodní rezervace Peklo. Častolovice – renesanční zámek 15.stol. Česká Skalice – údolní přehrada Rozkoš, muzeum B. Němcové Jaroměř – pevnost Josefov. PĚCHOTNÍ SRUB SNĚŽNÉ – SKUTINA s muzeem.Ve skiarealu
Cena: 400 Kč

Popis: Silvestr v období 27.12.2019 - 2.1.2020

cca 20 osob, pokoje s kuchyňkou, zimní zahrada s 20 místy k sezení jako zázemí na silvestra ,společenská místnost s televizí ,stolní tenis popř. s možností tance. Wifi ,infra sauna,parkování zdarma. Penzion Na Staré Škole se nachází v krásné přírodě Orlických hor, mezi obcemi Olešnice a Sedloňov v obci Polom 10km od aquaparku s celoročním provozem na Polské straně s 90m tobogánem a mořskou vodou. Radost z pobytu u nás umocňují nádherné výhledy, a jedno z nejčistších ovzduší v CR v nadmořské výšce 700m. Penzion je u trasy cyklobusu a cyklostezek s možností turistických vycházek, a v zimně na trase běžkařských tratí. V zimě na běžky ze dveří penzionu, dále ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, kde je kdispozici školička a ideální prostředí pro rodiné lyžování, areal je i při nedostatku sněhu zasněžován, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky . V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš.

Blízká lyžařská střediska:Ski areal Olešnice v O.h., 400 m na parkoviště 800m, Deštné 6 km, Zieleniec 14 km. Platí se obecní poplatek podle stanovené výše obecním úřadem. Popř. k dispozici pokoj s bezbarierovým přístupem.Ubytování, respektíve rezervaci objektu považujem za platnou po uhrazení zálohy na cenu pobytu.Doplatek 30 dní před nájezdem .

Při zrušení pobytu 30 dní před zahájením pobytu se vrací plná částka. Při zrušení do 14 dnů před nástupem 75% a po méně jak 14 dnech se vrací 50% ,nenastoupení pobytu 0,-Kč

Bližší info na 602436986, těšíme se na Vaši návštěvu, email. :[email protected] další info na stránkách : www.penzionnastareskole.cz na pobyt je poskytnuta vyhodnější cena osoba/noc 400,- děti do dvou et zdarma.

sipka dolu

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

možnost domácích zvířat
vhodné pro invalidy
parkování u objektu
internet
dětské hřiště, koutek apod.
sportoviště
sauna
krb
venkovní ohniště
vlastní WC na pokoji
možnost stravování
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Josef Hendl
Telefon: 602 436 986
ICQ: 11161264
Odkaz: www.penzionnastareskole.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15035092
Počet zhlédnutí:
466x
Zhlédnutí detailu:
32x