Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pronájem krásné rekreační chaty na řece Sázavě 30km od Prahy

Název zařízeníChaty ve Čtyřkolech - 200 metrů od řeky Sázavy.
Ubytovací kapacita4 osob
Druh ubytováníChaty
Turistický regionPosázaví a Benešovsko
ObecČtyřkoly
Umístěnína okraji obce

Možnosti pro děti: Velká oplocená udržovaná dendrologická zahrada, hezká příroda, výlety,hrady a zámky, lesy - houbaření, cykloturistika, vodáctví, koupání, tenis a restaurace.

Možnosti sportovního vyžití: tenisový kurt, velká sekaná oplocená zahrada, řeka Sázava 200m.

Cena:

2 400 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis: Pronájem soukromé malebné chaty na Sázavě jaro-léto-podzim. Nabízíme týdenní a víkendové pronájmy soukromé chaty v malebném posázavském kraji, klidném a pohodovém prostředí ležícím 30 km jižně od Prahy. V současné době je k dispozici chata v obci Čtyřkoly-Javorník. Na velké dendrologické zahradě naleznete eurostandartně vybavenou stavbu viz. www.sazava.info s oplocenou zahradou s možností parkování. 200 metrů vzdálená řeka Sázava se podbízí k častým návštěvám za účelem osvěžení a sportu. Ráj pro turisty, cyklisty, vodáky, tenisty a všechny co milují volnost a přírodu. Cena za víkend 2400,-Kč, za týden mimo hlavní sezónu 5900,-Kč a za týden v červenci a srpnu 7400,-Kč. Chata až pro čtyři osoby. Ceny jsou konečné včetně všech poplatků kromě elektřiny, která se účtuje dle skutečné spotřeby. Shlédněte foto a popis na www.sazava.info a budete příjemně překvapeni jak kvalitně lze v Čechách strávit dovolenou či víkend.
Inzerent:správce
Telefon:608 561 367
Odkaz:sazava.info
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Benešov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

5676473

Počet zhlédnutí:

82 901x

Zhlédnutí detailu:

5 121x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 862 inzerátů