Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Ubytování Kokořínsko - Máchuv kraj

10.11.2017 | Nabídka / Prodám | Ubytování v ČR | Středočeský kraj

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

 • možnost domácích z..
 • vhodné pro invalidy
 • parkování u objektu
 • internet
 • dětské hřiště, kou..
 • sportoviště
 • bazén
 • krb
 • venkovní ohniště
 • možnost stravování
 • restaurace
Název zařízeníubytovna - autokemp SK Mšeno
Ubytovací kapacita80 osob
Druh ubytováníKempy
Turistický regionMělnicko a Kokořínsko
ObecMšeno
AdresaBoleslavská 398
PSČ, ZIP apod.27735
Umístěnína okraji obce

Možnosti pro děti: Dětské hřiště, sportoviště, travnaté plochy pro další možnosti využití. nadzemní bazén

Možnosti sportovního vyžití: Stadion SK Mšeno

Ve sportovním areálu SK Mšeno se nabízí 2× fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití, krytá tribuna, depo, šatny a další travnaté plochy, kde je možno hrát badminton, líný tenis, volejbal, pétanque a další hry – sportovní náčiní lze zapůjčit.
Služby pro cyklisty

Ubytovna a autokemp Mšeno je členem celonárodního projektu Cyklisté vítáni a poskytuje cyklistům nadstandardní služby. Je zde k dispozici uzamykatelná úschovna kol, nářadí pro běžné opravy kol, možnost usušení oblečení a výstroje, možnost umytí kola, nabídka energeticky vydatných snídaní s minimem tuků apod.
Turistické možnosti v okolí

Sportovní areál s ubytovnou a autokempem SK Mšeno je situován na okraji obce Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Okolí je bohaté na přírodní a kulturní zajímavosti, pěší trasy a cyklotrasy.

Cena:

170 Kč

Krkonoše:

TOP ubytování ve Vrchlabí!

Měsíční splátka:

spočítat
Popis:

PREFERENCE NA NAŠE ZAŘÍZENÍ NALEZNETE NA ADRESE: https://www.dokempu.cz/mseno/kemp-sk-mseno-493/?backlink=profile#hodnoceni

Ubytovna a autokemp SK Mšeno se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro ubytování se nabízí ubytovna s 34 lůžky a autokemp s šesti stálými karavany. Areál je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, ale i pro skupiny turistů, cykloturistů či rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí areálu je restaurace, kde lze uspořádat různé firemní, rodinné a společenské akce. Stadion nabízí mnoho možností sportovního vyžití.

Ubytovna

Kapacita ubytovny SK Mšeno je 34 lůžek v 7 pokojích a 2 apartmánech.pokoje (1× dvoulůžkový, 4× čtyřlůžkový 2x pětilůžkový) – společné sociální zařízení (2× WC, 3× sprchový kout, 4× umyvadlo); na chodbě lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba,apartmány (1× dvoulůžkový, 1× čtyřlůžkový z toho 1 palanda) – samostatný vchod; vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo); vlastní lednice, rychlovarná konvice, radiobudík a TV; na společné chodbě mikrovlnka

Autokemp (karavany)

Další možnost levného ubytování v autokempu se nabízí v šesti stálých karavanech ( 95.- kč os/noc) s celkovou kapacitou 19 lůžek. Karavany jsou vybaveny plynovým sporákem a jsou napojeny na el. energii s možností přitápění. Sociální zařízení je společné s autokempem (vzdálenost 50 m)Prostor kempu i ubytovny je plně pokryt WIFI připojením. Pro rok 2018 jsou připraveny další dva travnaté prostory pro kempování v klidném prostředí mimo dosah restaurace. Kemp se umístil v soutěži o kemp roku 2014,2015,2016 a 2017 v TOP 50 v ČR a na druhém místě ve Středočeském kraji.

Oblast inzerce:

Mělník

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7528036

Počet zhlédnutí:

114 779x

Zhlédnutí detailu:

2 728x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 043 780 inzerátů