21.10.2019 12:24   |  Nabídka / Prodám   |  Ubytování v ČR   |   V ČR podle regionů   |   Šumava
Název zařízení
Apartmány Herry
Druh ubytování
Apartmány
Turistický region
Šumava a podhůří
Obec
Nová Pec
Adresa
Nová Pec
PSČ, ZIP apod.
Nová Pec
Umístění
Cena: 250 Kč

Popis: Ubytování na Lipně - rezervujte si ještě poslední volné termíny.

Pronájem apartmánu - 2 plně vybavené apartmány - v každém 2 ložnice po 2 postelích, WC, sprchový kout, TV, internet, kuchyňka - vybavená nádobím, dvojplotnou, mikrovnou troubou, ledničkou. Parkování u objektu - uzavřená zahrada.
Apartmány se nacházejí v Nové Peci na Šumavě na začátku Lipenského jezera. V létě - cykloturistika, inline....
Skvělá dovolená pro rodiny s dětmi - v ceně možnost používání dětské postýlky, jídelní židličky. Na zahradě dětské pískoviště, houpačky, trampolína, skluzavka .....
Cena na osobu na den 350,- Kč - děti 250,-
Region Šumava, Jižní Čechy, Český Krumlov, Černá v Pošumaví, Horní Planá, Nová Pec, obec Lipno i údolní nádrž Lipno, lipenské jezero, Šumava, Kramolín, Hochficht a vůbec celé Lipno a lipensko je zárukou dobré volby a širokých možností po celý rok.
Možnosti v okolí Lipna: Pěší turistika, kola a cykloturistika, bruslení, Nordic Walking, všechny sporty i vodní (loďky, šlapadla, windsurfing, jachting, katamarány, rafty, kanoe a plavba Vltava dolní nebo Vltava horní, plavba parníkem po Lipně, plavání a koupání ve Vltavě i Lipně), koně, rybolov Lipno a houbaření Šumava, bobová dráha na Lipně, celoroční lanovka Lipno – Kramolín, rakouský Hochficht, golf i tenis u Lipna. Město Český Krumlov s prohlídkou města i otáčivho hledíště, Rožmberk, Kleť, Hluboká nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, Vitkův hrádek, Šumava a Boubín, atd.
Děkujeme za čas, který věnujete nabidce našeho Penzionu i celé Šumavy a Lipna. Věříme, že v případě uskutečnění ubytování a návštěvy právě originální lokality Šumava – Lipno, budete max. spokojeni.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Babies CB s.r.o.
Telefon: 777 140 401
Odkaz: www.babiescb.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14084811
Počet zhlédnutí:
23 423x
Zhlédnutí detailu:
188x