Home Ubytování Ubytování v zahraničí Ubytování v Chorvatsku - ostrov Pašman

Ubytování v Chorvatsku - ostrov Pašman

Zahraničí
30. 4. 2021 - 12:28
1 600 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím k pronájmu 3 apartmány na ostrově Pašman, středisko Ždrelac (Severodalmatské ostrovy) 20 min jízdy trajektem ze Zadaru . Jsou umístěny ve dvou samostatných domech v olivové zahradě, v bezprostřední blízkosti moře a klidné části ostrova. Vzdálenost od moře a pláže ze spodních dvou teras zahrady je 5m–10m.
První apartmán (AP1 4+2) je situován samostatně v jednom z domů a má k dispozici vybavenou kuchyň, 1 x ložnici čtyři lůžka, 1 x ložnici dvě lůžka, WC + sprchový kout, zastíněnou terasu s výhledem na moře, cena za apartmán je 70 €/noc.
Druhý apartmán (AP2 3+2) je umístěný v přízemí dalšího domu, má k dispozici vybavenou kuchyň, 1x ložnici tři lůžka, 1x ložnici dvě lůžka, WC + sprchový kout, zastíněnou terasu před domem, cena za apartmán je 70 €/noc.
Třetí apartmán (AP3 4+3) je v patře téhož domu (samostatný vchod) a má vybavenou kuchyň, 1 x ložnici čtyři lůžka, 1 x ložnici tři lůžka, prostorný balkon s výhledem na moře, cena za apartmán je 80 €/noc. AP2 a AP3 lze v případě zájmu propojit schodišťovými dveřmi.
Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, k dispozici je wifi připojení, venkovní gril, dvě terasy přímo nad mořem v bezprostřední blízkosti pláže (5-10m), venkovní sprcha, možnost kotvení vlastního člunu, parkování přímo v zahradě u apartmánů. Do 300m od apartmánů se nachází zahradní restaurace, pizzérie a dobře zásobovaný obchod s potravinami - konzum. Volné termíny zašlu na požádání. V měsících červnu a září jsou apartmány k pronájmu za mimosezóní ceny 60 € a 70 €. Pokud máte zájem o další informace ohledně ubytování, okolí, možnosti výletů nebo cesty zavolejte nebo napište, rád odpovím a zašlu další foto a doplňující informace.
Více na http://apartmany-petronila7.webnode.cz/.

Parametry

Geografická oblast
Evropa
Stát
Chorvatsko
Druh ubytovacího zařízení
Apartmány
Umístění v rámci obce
na samotě
Název ubytovacího zařízení
Apartmány "Teta Nila"
Ulice a číslo popisné
Město, obec
Ždrelac
PSČ, ZIP code apod.:
Celková kapacita zařízení (osob)
18
Popis možností pro děti
Popis možností sportovního vyžití

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

Parkování u objektu
Internet
Klimatizace
Venkovní ohniště
Vlastní WC na pokoji
Balkón / předzahrádka
Restaurace
Bar

Základní údaje

Oblast inzerce
Zahraničí
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
85149356959621795572
1 600 Kč
Prodávající

Ubytování v Chorvatsku - ostrov Pašman

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martin Lepka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!