Kategorie
Home Ubytování Ubytování v ČR Jeseníky - rodinný apartmán 2 - 4 os. 2019

Jeseníky - rodinný apartmán 2 - 4 os. 2019

Olomoucký kraj
25. 4. 2021 - 17:26
1 600 Kč
Prodávající
Alena Jandová

Popis

JESENÍKY - Penzion Pohoda apartmány Jeseník Česká Ves. WI-FI po celém objektu i zahradě. Rodinné apartmány s privátními vchody, každý až 4 os.

Apartmá č.2 vchod po venkovním schodišti do 1 poschdí. Ložnice 2 os. Pokoj - rozkládací pohovka 1 - 2 os.

Vybavený KK, plochá chytrá TV, DVD SAT, WI-FI + koupelna. Plocha 30 m2.

Recepce s barem. Turistické poradenství. Letní terasa. Privátní Finská sauna, krytá pergola, venkovní ohniště nebo gril.
Zahradní nábytek, lehátka, trampolína, houpačky, pískoviště, obytná zahrada, půjčovna kol. Parkování zdarma na oploceném pozemku u penzionu.

Penzion se nachází na okraji obce v udolí na úpatí pohoří Hrubý Jeseník 1 km západně od města Jeseník a 2 km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými léčbnými lázněmi. Velké množsví turistických zajimavostí a značených turistických tras a cyklotras od 100m. Louka a les 150 m. Samoobsluha, rastaurace, místní doprava 300 m. Hotel 1000 m.

Nezávazné rezervace na

www.jeseniky-penzion-pohoda.net

al.jandova@seznam.cz telefon: 728369916

Velké množství turistický zajímavostí a cyklistických tras. Tenis s umělým povrchem, víceúčelové hřiště, restaurace, veterán muzeum, krytý bazén se zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. Jesenické lázně 2 km, skalní vyhlídka s chatou Čertovy Kameny 2 km, rozhledna Zlatý Chlum 3 km, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 2 km, vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Adrenalin park a ranč v České Vsi. V blízkém okolí jeskyně na Špičáku, chráněná rezervace Rejvíz, Lesní bar Lipová, Zlatorudné mlýny, unikátní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, výstup na Praděd údolím Bílé Opavy, zámek Jánský vrch v Javorníku, Stezka v oblacích Dolní Morava, Akvapark v Losinách s vyhřívanou vodou a mnoho dalších zajímavých míst, které vám rádi poradíme.

Parametry

Turistický region
Hrubý Jeseník a Rychlebské hory
Druh ubytovacího zařízení
Apartmány
Umístění v rámci obce
na okraji obce
Název ubytovacího zařízení
Penzion POHODA apartmány
Ulice a číslo popisné
Tichá 24
Město, obec
Jeseník Česká Ves
PSČ
79081
Celková kapacita zařízení (osob)
8
Popis možností pro děti
Na zahradě je trampolína, lehátka na opalování, houpačky malé i pro 4 osoby, pískoviště, gril, ohniště ,krytá pergola, nebo můžete využít 200 m. vzdálené více účelové tartanové hřiště s občerstvením a restauraci Sport. Krytý bazén je 900m. Možnost půjčování kol.
Popis možností sportovního vyžití
Louka a les 150m. Tenis s umělým povrchem, víceúčelové hřiště, restaurace, veterán muzeum, krytý bazén se zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. Jesenické lázně 2 km, skalní vyhlídka s chatou Čertovy Kameny 2 km, rozhledna Zlatý Chlum 3 km, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 2 km, vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Adrenalin park a ranč v České Vsi. V blízkém okolí jeskyně na Špičáku, chráněná rezervace Rejvíz, Lesní bar Lipová, Zlatorudné mlýny, unikátní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, výstup na Praděd údolím Bílé Opavy, zámek Jánský vrch v Javorníku, Stezka v oblacích Dolní Morava, Akvapark v Losinách s vyhřívanou vodou a mnoho dalších zajímavých míst, které vám rádi poradíme. Více na www.jeseniky-penzion-pohoda.net

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

Možnost domácích zvířat
Parkování u objektu
Internet
Dětské hřiště apod.
Sportoviště, vhodné pro sport
Venkovní ohniště
Vlastní WC na pokoji
Balkón / předzahrádka
Bar

Základní údaje

Oblast inzerce
Olomoucký kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
79253853270878168563
1 600 Kč
Prodávající
Alena Jandová

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!