Kategorie
Home Ubytování Ubytování v ČR Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

České Budějovice
13. 11. 2022 - 15:02
490 Kč
Prodávající

Popis

Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro každého kdo hledá levné hotely nebo penziony a kvalitní ubytovací služby.
Levný penzion České Budějovice je nekuřácký, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internetu.
Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penzion České Budějovice lze využít pro krátkodobé či dlouhodobé levné ubytování.
Ubytování na jednu nebo více nocí v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a levné hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány rodinami s dětmi, Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi levné penziony a během dovolené ho lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době letních dovolených, proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučujeme, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem. Levný penzion České Budějovice nabízí kvalitní pobyt za přijatelnou cenu, podobnou cenám ubytovny v Českých Budějovicích.

Parametry

Turistický region
Třeboňská a Budějovická pánev
Druh ubytovacího zařízení
Ubytování v soukromí
Celková kapacita zařízení (osob)
25
Ulice a číslo popisné
Školní 8
Město, obec
České Budějovice
PSČ
370 10

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

Možnost domácích zvířat
Parkování u objektu
Internet
Vlastní WC na pokoji

Základní údaje

Oblast inzerce
České Budějovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
65323598948081338054
490 Kč
Prodávající

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Zavřít Zavřít
Prodávající
Vladislava Srbová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!