Home Ubytování Ubytování v ČR Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Jihočeský kraj
19. 2. 2024 - 14:53 (upraveno)
890 Kč
Prodávající

Popis

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a v komfortně zařízeném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby. Všechny pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí s rádiem a satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a potřebným nádobím. Rychlé Wi-fi internetové připojení je zdarma k dispozici v celém objektu. Zaměstnanci recepce ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Ubytování České Budějovice Minor vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní dle vašeho výběru ze šesti položek snídaňového menu. Snídani si můžete objednat předem při objednávce pobytu nebo při příjezdu na recepci penzionu či ráno ve snídaňové restauraci na následující den. Snídaně jsou podávány denně od 7.00 do 10.00 hodin.

Levné ubytování Minor České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Za poplatek vám nabídneme uzavíratelné a monitorované parkoviště pro osobní automobily. Parkování osobních i dodávkových automobilů je možné zdarma před budovou penzionu. Pro cykloturisty a motocyklisty penzion poskytuje zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování v soukromí je vhodné pro každého, kdo hledá v Českých Budějovicích kvalitní, a přitom levné penziony. Penzion má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál, který důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, apartmán i pokoje jsou nepřetržitě a zdarma udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptován po předchozí dohodě se zaměstnanci recepce.

Parametry

Turistický region
Třeboňská a Budějovická pánev
Druh ubytovacího zařízení
Penziony
Název ubytovacího zařízení
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Ulice a číslo popisné
Školní 8
Město, obec
České Budějovice
PSČ
370 10
Celková kapacita zařízení (osob)
25

Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

Možnost domácích zvířat
Parkování u objektu
Internet
Vlastní WC na pokoji

Základní údaje

Oblast inzerce
Jihočeský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
71613354417219260863
890 Kč
Prodávající

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jaroslav Srba
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!